Zespół

Gdańska Galeria Miejska 1

Gabriela Warzycka-Tutak
kierowniczka GGM1
gwarzycka@ggm.gda.pl
+48 665 777 029

Natalia Anna Śliwińska

asystentka kierowniczki GGM1
nsliwinska@ggm.gda.pl

+48 501 520 597

Gdańska Galeria Miejska 2

 

Andrzej Zagrobelny

kierownik GGM2

azagrobelny@ggm.gda.pl

+48 601 676 445

Eryk Romek

asystent kierownika GGM2

asystentggm2@ggm.gda.pl

+48 501 520 635

Gdańska Galeria Güntera Grassa (4G)

 

Maria Sasin

kierowniczka 4G

msasin@ggm.gda.pl

+48 697 627 000

Olga Suchorska

asystentka kierowniczki 4G

osuchorska@ggm.gda.pl

+48 501 520 651

Gdańsk Miasto Literatury

 

Marcin Hamkało

pełnomocnik projektu

mhamkalo@ggm.gda.pl

 

Marta Flakowicz-Szczyrba

kierowniczka projektu GML

mszczyrba@ggm.gda.pl

+48 501 520 776

Aleksandra Migdał

specjalistka ds. wydarzeń

amigdal@ggm.gda.pl

+48 573 083 067

Kornelia Głowacka-Wolf

specjalistka ds. komunikacji w GML

kgwolf@ggm.gda.pl

+48 501 520 173

Natalia Osińska

specjalistka ds. wydarzeń

nosinska@ggm.gda.pl

+48 571 853 045

Aleksandra Stokowiec
specjalistka ds. wydarzeń
astokowiec@ggm.gda.pl
+48 571 853 035

Dział edukacji

 

Agnieszka Baaske

specjalistka ds. edukacji

abaaske@ggm.gda.pl

+48 501 520 149

Grażyna Tomaszewska-Sobko

specjalistka ds. edukacji

gtomaszewska@ggm.gda.pl

+48 665 770 551

 

Księgowość

 

Katarzyna Bocheńska

główna księgowa

kbochenska@ggm.gda.pl

+48 665 777 290

Alicja Krzemińska

główna specjalistka ds. księgowości

akrzeminska@ggm.gda.pl

+48 501 520 264

 

Administracja i technika

Adam Jabłonowski

kierownik działu

ajablonowski@ggm.gda.pl

+48 501 520 827

Piotr Grdeń

specjalista ds. technicznych

pgrden@ggm.gda.pl

Adam Musiał

specjalista ds. technicznych

amusial@ggm.gda.pl

Andrzej Lawdański

specjalista ds. admin. technicznych

alawdanski@ggm.gda.pl

 

Piotr Stasiowski
dyrektor

dyrektor@ggm.gda.pl 

Sekretariat / Inspektor Danych Osobowych

Joanna Sobkowiak-Grzelak
office@ggm.gda.pl
+48 501 520 269

Komunikacja

Justyna Majzel-Zacha
pr@ggm.gda.pl
+48 693 660 004