Pracownicy

Piotr Stasiowski
dyrektor
dyrektor@ggm.gda.pl

Sekretariat

Joanna Sobkowiak-Grzelak
office@ggm.gda.pl
+48 501 520 269

Dział wystaw w GGM1

Gabriela Warzycka-Tutak
kuratorka GGM1
gwarzycka@ggm.gda.pl

Andżelika Kliś
p.o. kuratorki GGM1
aklis@ggm.gda.pl
+48 665 777 029

Oksana Krushevska
asystentka kuratorki GGM1
okrushevska@ggm.gda.pl
+48 501 520 597

Dział wystaw w GGM2

Andrzej Zagrobelny
kurator GGM2
azagrobelny@ggm.gda.pl
+48 601 676 445

Katarzyna Wróblewska
asystentka kuratora GGM2
kwroblewska@ggm.gda.pl
+48 501 520 635

Dział wystaw w 4G

Maria Sasin
kuratorka 4G
msasin@ggm.gda.pl
+48 697 627 000

Aleksandra Migdał
asystentka kuratorki 4G
amigdal@ggm.gda.pl
+48 501 520 651

Gdańsk Miasto Literatury

Marcin Hamkało
pełnomocnik projektu
mhamkało@ggm.gda.pl

Marta Flakowicz-Szczyrba

koordynatorka projektu GML

mszczyrba@ggm.gda.pl

+48 501 520 776

Dział Projektów Artystycznych
i Edukacji

Agnieszka Baaske
specjalistka ds. edukacji
i organizacji wydarzeń
abaaske@ggm.gda.pl
+48 501 520 149

Grażyna Tomaszewska-Sobko
kuratorka projektów artystycznych
i edukacyjnych
gtomaszewska@ggm.gda.pl
+48 665 770 551

Marta Ołów
specjalista ds. organizacji wydarzeń
molow@ggm.gda.pl
 +48 501 520 173

Dział Administracyjno-Techniczny

Adam Jabłonowski
kierownik działu
ajablonowski@ggm.gda.pl
+48 501 520 827

Jakub Łapawa
specjalista ds. technicznych
jlapawa@ggm.gda.pl

Piotr Grdeń
specjalista ds. technicznych
pgrden@ggm.gda.pl

Dział Marketingu
i Promocji

Justyna Majzel-Zacha
specjalista ds. promocji i PR
pr@ggm.gda.pl
+48 693 660 004

Dział Księgowo-Kadrowy

Katarzyna Bocheńska
główna księgowa
kbochenska@ggm.gda.pl
+48 665 777 290

Alicja Krzemińska
księgowa, kadry
akrzeminska@ggm.gda.pl
+48 501 520 264

Zamówienia Publiczne

Dorota Tuźnik
dtuznik@ggm.gda.pl

Inspektor Danych Osobowych

Joanna Sobkowiak-Grzelak
office@ggm.gda.pl